Tuleohutuse entsüklopeedia

Matemaatika tunni kokkuvõte teemal "Märgid suuremad, väiksemad, võrdsed." Matemaatika tunni kokkuvõte antiderivatiivi ja määramata integraali teemal Mitu rohelist palli on pildil, mitu roosat

Tund töötati välja EMC "Venemaa kool" 1. klassi õpilastele vastavalt IEO föderaalse riikliku haridusstandardi nõuetele. Materjal valitakse, võttes arvesse õpilaste individuaalseid psühholoogilisi omadusi. Koostöös õpetajaga õpivad õpilased püstitama uusi õppeülesandeid, kujundama praktilise ülesande tunnetuslikuks.

Vaadake dokumendi sisu
"Tunni teemaks on "Märgid ja =""

Matemaatikatunni konstruktsioon

Teema: "Märgid"

Arendaja: Pogiba I.A.,

õpetaja MBOU keskkooli nr 18

G.Alapaevsk

Tunni konstrueerimine

Haridussüsteem "Venemaa kool"

Tunni tüüp: uute teadmiste avastamine

Teema:"Märgid, ="

Eesmärk: tutvuda märkidega, = , õppige nende märkidega ülesandeid täitma.

Peamised eesmärgid:

1. Tutvustage märke , = ,

3. Sooritada mõttelisi analüüsi- ja sünteesioperatsioone

Plaanitud tulemus:

    Huvi olemasolu ülesannete täitmise vastu

    Kahe numbri õige võrdlemine, lugemine ja kirjutamine

    Oskus töötada paaris ja hinnata tulemusi

UUD: Isiklik UUD.

    Enesehindamise oskus õppetegevuse edukuse kriteeriumide alusel.

Regulatiivne UUD.

    Koostöös õpetajaga seada uued õpieesmärgid;

    Muuta praktiline ülesanne kognitiivseks;

    Näidata üles kognitiivset initsiatiivi hariduskoostöös.

Kognitiivne UUD.

    luua loogiline arutluskäik, sealhulgas põhjus-tagajärg seoste loomine;

    võrrelda, klassifitseerida kindlaksmääratud kriteeriumide järgi.

Kommunikatiivne UUD.

    arvestama erinevate arvamustega ja püüdma koostöös erinevaid seisukohti kooskõlastada;

    kujundada oma arvamus ja seisukoht;

    pidada läbirääkimisi ja jõuda ühisele otsusele ühistegevuses, sealhulgas huvide konflikti olukorras;

Varustus:Õpik, töövihikud, kaardid märkidega “”, “

Tundide ajal

Tunni etapid

Moodustati UUD

Õpetaja tegevus

Õpilaste tegevus

Aja organiseerimine

Kommunikatiivne UUD, regulatiivne UUD

Kauaoodatud kõne on tehtud -

Õppetund algab!

Teadmiste värskendus

Isiklik UUD, kommunikatiivne UUD, regulatiivne UUD.

1. Suuline konto.

a) esiosa töö.

Õpetaja loeb ülesande ette, lapsed kasvatavad kaardileõige numbriga.

Loendage 1-st 10-ni

Näidake numbrit, mis:

    on numbrite 4 ja 6 vahel

    üle 3 ühele

    vähem kui 5 korda 2

    seisab enne numbrit 8

    loendamisel helistatakse pärast numbrit 9

    koosneb kahest duublist

2) Töötage joonisega

Poisid, mida te nüüd näitate? ( numbrid)

Miks me vajame numbreid? (Numbrite, avaldiste kirjutamiseks).

Siis vaata pilti (tahvlil 3 sirget joont, 2 katkendjoont, 4 kiirt, 1 kõverjoon), mida sa näed? (Read)

Mis read? ( sirgjooned, kiir, katkendlikud jooned, kõverad)

Nüüd lugege kokku, mitu rida mul kokku on. ()

Nüüd loe mitu rida? (3)

Nüüd loendke mitu katkendjoont? (2)

Mis sa nime panid? (Numbreid)

Mida saab öelda sirgete ja katkendlike joonte kohta?

(Sirged jooned – 3, katkendlikud jooned 2, sirgeid rohkem kui katkendlikke jooni, katkendlikke jooni vähem kui sirgeid)

Mida sa nüüd tegid? (Võrdle jooni)

3. Matemaatilise komplektiga töötamine.

(Töötage paaris, üks õpilane tahvli ääres)

Nüüd pange 2 rohelist ringi ja 3 sinist ringi.

Aga ringid?

(vähem rohelist, rohkem sinist)

Kuidas saame numbrite abil kirja panna, kui palju rohelisi ja siniseid ringe? Kes teist suudab selle rekordi teha? (2

Matemaatikas kirjutatakse nii, aga loetakse nii: kaks on vähem kui kolm. Millist märki kasutati? ("vähem")

Ja ütle mulle, milliseid ringe on rohkem? (sinine)

Ja kuidas nüüd kirja panna, kui siniseid on rohkem? (keera silt teisele poole)

Matemaatikas kirjutatakse nii, 3 2 ja loetakse nii: kolm on rohkem kui kaks Millist märki kasutati? ("veel")

Oletuste väited, kogemuse aktualiseerimine.

Refleksioon oma kogemusest.

Probleemi sõnastamine.

Regulatiivne UUD,

isiklik UUD.

Poisid, miks me seda teeme?

Milleks see mõeldud on? Sõnastage tunni teema.

Õppige numbreid võrdlema ja märkidega kirjutama

Laste poolt uute teadmiste “avastamine”.

Kognitiivne UDD, isiklik UDD, kommunikatiivne UDD, regulatiivne UDD.

Alustame oma uurimistööd.

Kuidas märgid välja näevad?

Nad näevad välja nagu linnunokk. See lind on väga ablas, ta avab alati oma noka suurele hulgale.

Salm

Näita rohkem märki.

Näita vähem kui märki.

Ja kui vasak ja parem osa on võrdsed, mis märk pannakse, näidake seda.

Ja nüüd avage õpik ja lugege, mida me tunnis lk. 46.

Ja miks meil neid märke protokollis vaja on? (mitte sõnadega kirjutada, säästa aega)

Vaadake ülemist vasakpoolset pilti. Mida sa siin näed? (2 rohelist ruutu ja 3 sinist ringi.)

Mida veel? (Sinised ringid.)

Kuidas see salvestati? Lugege. (Kolm on rohkem kui kaks.)

- Mis on vähem? (Rohelised ruudud.)

- Loe sissekannet. (Kaks on vähem kui kolm.)

Analoogia põhjal analüüsitakse parempoolseid pilte, illustreerides kirjeid 5 4, 4

Vaata pilti lindudega. Kirjutage lugu üles. (Seal oli 3 lindu, veel 1 lendas sisse. Seal oli 4 lindu.)

(Veel.)

Loe sissekannet. (Neli on rohkem kui kolm.)

Kirjutage lugu teise sissekande jaoks. (Seal oli 4 lindu, 1 lindlendas minema. 3 lindu jäänud.

Kas linde on rohkem või vähem? (Vähem.)

Loe sissekannet. (Kolm on vähem kui neli.)

Kirjutage koos lauakaaslasega märkmeid kirssidega piltide jaoks.

(Kontrollige. Kirjed on tahvlil: 3 + 1 = 4, 4 ja 4-3 = 1, 1

Lapsed leiavad märkide sarnasuse objektidega.

Iseseisev töö paaristööna

paaris töötama,

enesetest

Kehalise kasvatuse minut

Isiklik UUD, suhtlemisaldis UUD.

Iseseisev töö enesetestiga .

Regulatiivne UUD

Isiklik UUD

Töö vihikus trükitud alusel. Avage märkmik lk 18. Lugege läbi esimene ülesanne. Salvestage aeg ise, vaadake allolevaid märke. Mis on esimesena kirjutatud märgi nimi? (Veel.)

Mida näitavad sinised täpid? (Kirja algus.)

Tee ring ümber ja kirjuta see märk rea lõppu.

Mis on teise tegelase nimi? (Vähem.)

- Otsige üles sinine täpp, vaadake, kuidas see märk on kirjutatud. Tee ring ümber ja kirjuta see märk rea lõppu. - Vaadake joonist pallidega. Mitu rohelist palli? ( 3.)

Sisestage tühja lahtrisse number 3.

Mitu roosat palli? (5.)

Sisestage tühja lahtrisse number 5.

Milliseid palle on rohkem? (Roosa.)

Täida lüngad. (Roosad pallid on rohkem kui rohelised.)

(5 3.)

Milliseid palle on vähem? (Rohelised.)

Täida lüngad. (Rohelisi palle on vähem kui roosasid.)

Tehke sobiv sissekanne. (3

Iseseisev töö. (Eesmine kontroll.)

Esmane kinnitus.

Reguleeriv UUD, kommunikatiivne UUD,

isiklik UUD.

Nüüd läheme tagasi meie õpetuse juurde.

Mõelge joonisele lk. 47. Millisest muinasjutust on kangelased? (V. Suteeva "Kott õunu".) Meenutage muinasjuttu. Miks loomad jänesele nii palju kingitusi tõid? (Headuse eest. Ta kohtles kõiki ise.)

Kasutades pilti, öelge oma lauakaaslasele, kuidas saada number 5.

Kuidas koguda 5 rubla veerisel kujutatud müntidega? (2 + 2 + 1,2 + 1 + 1 + 1,1 + 1 + 1 + 1 + 1.)

Vaata järgmist pilti. Mitu kollast triipu peate panema - ühekordse katmiseks? (6.)

Mitu rohelist? (3.)

Miks sa said teistsuguseid vastuseid? (Erineva pikkusega ribad.)

Milliseid ribasid vajate rohkem? (Kollane.)

Paaris töötama

Peegeldus

Reguleeriv UUD, kommunikatiivne UUD,

isiklik UUD.

Mida sa tunnis õppisid?

Ja nüüd teeb igaüks ise järelduse.

Olen täna…

Eelduste väited, teadmiste süstematiseerimine.

  1. 1. © m. i. mors S. i. Volkova Matemaatika Töö HARIDUS | C A 1 E! | hSUV
  2. 2. Jr. - „‚m. ,ALT. kus ‘ ‚ ja th ‚„“. „‚. _", sch. .‚. .‚‚„„ c x c! h< „на. ‚Ё С» . . . „.‚ к: Км чипу. пттКЫМтЙмми. к _ за. н. ‚ т „ ‚ _% „д- 3
  3. 3. F? VENEMAA KOOL DFGOS M. ja. Moro S. I. Volkhova matemaatika töövihik üldharidusasutustele Kahes osas 1. osa 2. väljaanne Moskva Prosiskpepise 2012
  4. 4. Udk 3734674251 Vene koolide sari asutati 2001. aastal LBC 22.1302 ‘t’ Sümbolid: @ - ühendage täpid piki joonlauda; ® - värvi, joonista; ® - sobitage joonis ja matemaatiline tähistus; ® - õigete sissekannete saamiseks sisestage üks neist märkidest: Ш - kirjutage üles selline arv, et saada õige võrdus või õige vastus; Sh – ring. Märkmikud matemaatikas (1. ja 2. osa) "Võimalik köitjate mahuka töö korraldamiseks. Nende ülesanne paikneb vastavalt õpiku mähisele. tklvss (autorid M. I. Moro‚ S. I. 8olkoa. S. V. Stepan) Kuid märkmikud võivad olla ka used when working with other textbooks, since they present a system of various toshroyuishkhi expanded and improved for the first time teaching mathematics in elementary grades. т Формирования поисковиками шифр и выполниться других математическикэаписеи. Учебное парение Серии «Школа России Море Мария Игнатьевна. Подкова Светлана Ивановна МАТЕМАТИКА иеюпррозштияиачалмоюоброэоашюя Руцоюжмштнкмшмзштши руководителе аАжеломшоаа. Руковоштеаьицетепьсаотоюоте сниманием здназороаа Редактор ЛБьБушХудотоитиЕнСмоефцСнСашшкод Хуаоттоестеемнйредпторкндосидвед Коипьотериее hersptagnsvloaoaag. Techkteokkyreshttorsnireaovshkorrektorndakumda. Maksuvabastus – Venemaa üldine Caesifostor-trollide ühendus OK 005-93-953000 Ed. et. Seeria id M 05024 12.09.01. Lisaks ajakirjandusele 05.10.11. 10 000 Forint Bhutani tasaarvestus. Peakomplekt TechVooks. Ofsettrükk. ush-ISA. punkt 2.12 lisada. kaalud 100 000. Tellimus nr 5278. Osaniku poolt avatud kirjastus küsisdemepchep. 121521. Moskva. Marinka metsatuka 3. käik. 41. On kadunud-o e kalle vastav kükloobid esitada atsetüleen- kannatamatu OM) seinad-b tööjõu järjekord Kok-squishy. - lastekolooniaOOF-pefttiat talub nn ship-in CCSS-i. PIF. t Kinnitage mulle, väljavaade, et ma olen! Spur, 46. YO WON OYUZ-I-IIP-PYA) Oh, otsige / lamedam kaablitega. .. 2011 1888 Msh.) O Kunstiline OFOIMOM- Iedatepsteo oProseeetseiiieo. 2011 kaasavara
  5. 5. Kui palju? Kumb on arvel? Mitu jänest on pildil? siilid? valku? Koostage oma küsimused sõnaga kui palju ja vastake neile. Vasakult paremale lugedes värvi kolmas leht roheliseks ja kuues kollaseks. d‘ F I 5 I F ShshSdy sh
  6. 6. ЁЁЁЁЁЪЁ-ЁЁЕЁЁЁЁЁШ Ülal. Põhjas. Vasakule. Parem Värvige haagised nii, et punane haagis oleks sinise ja kollase vahel ning roheline haagis kollasest vasakul. Värvige lipp, mis on ennekõike punane, kõige all - kollane ja lipp punase ja kollase vahel - sinine. O küülikud, kes vaatavad paremale, jätavad valgeks ja värvivad vasakule mustaks. e sisse, | | "d" ja M! m, | ." Joonistage porgandid nii, et kõigil küülikutel oleks need "| sai võrdseks. Yooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo F O "" O Rõhutage muutuvat: värvi, suurust või " | kuju. Joonistage selle reegli järgi kaks palli.
  7. 7. FOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO I "Varem. Hiljem. Kõigepealt. Siis o Joonistel on näha, kuidas maja ehitatakse. Mida tehti kõigepealt? Mida edasi? Näidake nooltega. ämbrid Joonista kahe järgi.
  8. 8. E. :: Nii palju. Rohkem. Vähem O Millises reas on vähem lehti? Joonistage nii "", et kahes lehereas muutuks see võrdseks. || | P! P! TEMA | P| | P| | P| | P| | P| P'! | || AT'! P! Jälgige, mis muutub. Värvige seente kübarad "|, et ka nende värv muutuks. P‘! O Näidake valgusfoori signaale, värvige need. | P| P‘! ® ülemine keskmine alumine punane kollane roheline t!
  9. 9. Kui palju rohkem? Kui palju vähem? Ringi ja värvi õhupallid paarikaupa: punane – sinine, punane – sinine. Milliseid palle on rohkem ja kui palju? Milliseid ruute on rohkem: siniseid või punaseid? Värv vastuses: P. Näita pildil, kui palju veel. ShshshshshshoooooooooooooooooooooooooOood, mis on kõige vähem ringid: kollane või roheline? Värv vastuses: A. Jätkake joonistamist: esmalt muutke ainult kujundi värvi ning seejärel värvi ja suurust. Ш_„ Tee ristid ümber ja joonista sama number.
  10. 10. Ilma loendamata määrake, mis on rohkem: pähklid või kirsid. Sobitage pilt ja raam õige vastusega. . "[ ts yours: | 'Sha' Oh ka: a r @ G run" Rohkem pähkleid ja kirsse võrdselt KUI kirsse KUI KIRSS Jälgi, mis muutub. Värvi nii, et iga sammuga muutub ka värv. Jälgi, mis muutub ühelt jooniselt liikudes teisele ja joonista figuurid viimases kaadris.E „AAA h' A A / > -`.aga nii, et need on külje poole pööratud. RRRR:
  11. 11. P ". "-" . .-. - "-. "'YOYOYYO "YO" Y 225-22 !! !Ёёёёзвввввввввв-- "m o 1:5 NOGO "Not d W SH A O Moodustage paarid: ring - ruut. |. | 0 | | 0 | Mis veel? Värv vastuses: P või O. Kui palju veel? |" Edfe MPSCH * T 1 S t-YCHPPP - h sisse! nad laulavad "zh" oud "in d"; 1 _ „P; y - z, _ _- Ъ Yo ‚-. . _] - «› „1 0 Üks või kaks? Värvige sobiv kaart. ЁЁ P WEEEEE, _, ‚ E1KhSh1111P1PZ1Kh
  12. 12. Y. ‘Värvi nii palju ringe, kui on koeri. : ::. 0000 tg ootel? g 5%, O Joonistage nii palju porgandeid, õunu või seeni, kui numbrid näitavad. ja Ё Shch g Tükk ja 0 * ’ k. g? „. ЁЁЁЁЁЁЁЁЁЁЁЁЁЁЁЁЁЁЁЁЁ
  13. 13. W] Joonista 3 rohelist õuna ja punaseid õunu on nii palju, et kokku on pildil 4 õuna. `„ _ 1 Vaadake, mis muutub, kui liigute ühelt jooniselt järgmisele, ja joonistage kujundid viimasele kaadrile. k / ‚_ w Koonused W, w Valige iga pildi jaoks oma kirje. q; I, ’ “ ‚t b ‚ F taya-S 11
  14. 14. E: Pikemalt. Lühidalt öeldes. Võrdse pikkusega O Milline riba on lühem? Värvige teda. Е® с::::т О Täida tabel ja võrdle, kes on pildil | | | | E: vähem, kes rohkem. | P P P N Täitke lahter õige vastusega. | VÄHEM kasse, VÄHEM hiiri, | kui hiired. kui kassid. | E', x. t ''
  15. 15. SHOYAYOY Valige iga joonistuse jaoks oma kanne. Joonista ring. 0 PP kohta Märgistage ükshaaval need kujundid, mille kohta võib öelda, et neid on rohkem kui kaks. AOASHSHAOSHSH h ") d") Y G; g-d-h - ​​​​g-schdgch g-' "^-. 1 x 1 t _: _ ‚ъ in g t ‚ ja 1 k x 3 "Ja 'g e ‚ R 1 C ‚ I N; g „G,“ m. ‚- t „c c „1 C: 13
  16. 16. Ъ ТЁЁЁЁЁШЁЕЁОЕЕ О Mitu kuju on igal laeva joonisel? Ш Kirjuta lahtritesse õiged numbrid. О Leidke iga pildi jaoks oma diagramm ja salvestage. | | | Yoyo ® h! a. .: a 9 d | 11-74' Joonistage redel. | Yo. Ё° | ® | | | __EEB"; EEEEEE_EEVE$ЁB"EEEEEE
  17. 17. Punkt. Kõverjoon. Sirgjoon. Joonelõik. Luch 1111 e. O Jaga kõik read kahte rühma. Kirjutage igasse rühma ridade numbrid. Ja 3 4th Azh SHOT 1‘ G]: SHOGYO A: SH O Tõmmake sirgjoon läbi kahe märgitud punkti. Mitu joont saab tõmmata läbi kahe punkti? Ш Läbi samade kahe punkti tõmmatakse kõverjoon, teine ​​kõverjoon ja veel üks. Tee järeldus. A Värvige iga joonis, et see vastaks kirjele. : k ‘elus-känd n p- t k #1’ FEEEEE;
  18. 18. Katkestatud joon Tehke iga joonise kohta oma kirje. LLCOOI 5-/ = SHSHSHEY d Shishi<>®®®Ф Nt/ b‘ Joonistage katkendlik joon, ühendades punktid nende arvude järjekorras. 1 3 2 Millisele joonisele on tõmmatud katkendjoon? Värvige kaart tema numbriga. 4 b t 4 16
  19. 19. siil a 1-oz -5 ennekuulmatu-din: -; ; О Iga pliiats on kujutatud segmendina. Ühendage pliiatsijoon oma segmendiga. . _+- _ ` ST: - r: ST „ | a: J + C O Mis kujund on joonistatud? Joonistage see nii, et saaksite segmendi. kausid
  20. 20. Märgid E Mis kellaaega näitab? Kirjutage vajalik number üles. Mitu rohelist palli on pildil? Ш Mitu roosat palli? Ш 00000000 Milliseid palle on rohkem: rohelisi või roosasid? Täida lüngad. Rohkem f palli kui Kirjutage see numbrite ja märkidega >,<. Каких мячей меньше: больших или маленьких? Меньше „_. мячей, чем ф. Запиши это с помощью цифр и знаков >‚ <. 18
  21. Võrdsus. Ebavõrdsus Loendage, mitu õuna igal pildil on, ja võrrelge tulemusi. Kirjutage üles kaks ebavõrdsust. 00 00, Mitu helmest on igal niidil suletud? Joonistage need raamidesse. exarch 02 ja r / +/ jah või 5>yy 2? 4 x 5 1 faas / t ja Sasha on Tolja kohal, kuid Vanjast allpool. Kirjutage iga segmendi alla poisi nime esimene täht. 19
  22. 22. e." Hulknurk EE o Kui palju? Kirjutage üles. E? O 0.0 0 UZ w (a ЁОСЯЁШ ") "ш" o Joonistage igale reale nii palju kujundeid kui _. " nagu näitab number. o Värvige kõik viisnurgad siniseks ja kõik kolmnurgad punaseks. `®vaenlane><>OA | o Valige iga pildi jaoks märge. 1. kohal: "Kas pole? 5 ‘H Y Y-ЁЁЁЁЁЁЁd-dgzaavvnaaz
  23. 23. D, E "' | peeeeeeeeeeeeeeeee" * "u. P pinii: 1-. .-__. _.. -.. - SHSHSHSHSHSHSHSH O [Y 'Y ® E "- P P E" o -2 2. - O ": :vv: vv*EgЁ*"". .‚. .. .| . | |nn y1pp P pppnpppppp O Värvige joonis nii, et see sobiks: " kirjetega. $51 OYO OYO OYO 2<4 4>3 3<5 4=4 " Т - ППИК Ш у П: !ПП; |.и| ;.а; ||: | в. ;Ё, :! = -.: --- (п. у С -Ш-
  24. 24. Shchiishshshvy Valige iga pildi jaoks oma kirje. 6-/ = Ringide joonistamine. ® nyb “YU y G k; valjad boa constrictor 888 y k; FuA21, [e-postiga kaitstud], &yy&2,Ё%,2%`? Ühendage numbrid järjekorras. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 W. __ d'; T d? ! S, 5,43 a 999y999.999Ё A23%, @Ж,9‘ %&, @Ё%,2% 22
  25. 25. shshshshshshshpysh. Yo | P| | P| 0 0 0 0 0 0 0 E: """ "" | || O Kui kaardil on näide vastusega 3, värvige see punaseks, kui 2 - siniseks. " | ® 4 - 2 E E: 5 - 3. Yopp E! joomine (h kännud d). . ... -- _ | P| "umbes [e-postiga kaitstud]@ Yo ---------- k: O Jälgige ja värvige igal real nii palju "I numbreid, mida näitab number. . y | ; [in W d Bazam'". :.. ==: aa: :E: Yo
  26. 26. Sentimeeter О Täitke ringid segmentide arvuga, mida saab kasutada punaste ja roheliste pliiatsite tähistamiseks. О Mõõtke joonlaua abil joonisele ja kirjutage pliiatsi pikkus ja loenduspulga pikkus. 0 O Jätkake mustriga. D. 1:21 R” + a +-o- +-4--+-4--+-4-+ "u "g tch-"b-c-
  27. 27. EEEEEEEEEEE%EEEBSH< Увеличить на Уменьшить на о Рассмотри рисунки. Рамку с равенством для перехода от рисунка слева к рисунку справа закрась жёлтым цветом, а от рисунка справа к рисунку слева зелёным. ° тузы / =1 Сделай рисунок к записи. 19+т / =% О Увеличь на 1: Уменьши на 1: ЦЕНЕ ПЕНЕ! ШШШШШ о Раскрась бусинки: одна - красная, две - си- ние, одна - красная, две - синие Сколько красных бусинок? Ш’ Сколько синих бусинок? Ш Сколько всего бусинок? Ш
  28. 28. 555%: pi ;:. e:h: D% 3 + 9, 5,7‚61, / 0‚: D; " ; ; ; b, O Kirjutage piltide abil lahtritesse numbrid, mida vajate "" kohta. gz -P \u003d t 2 a; - y-t +3-13=’ O Mõõtke lõik ja kirjutage üles selle pikkus. W cm Mitme sentimeetri võrra tuleks lõigu pikkust suurendada, et saada 9 cm pikkune segment? W puhul vaadake jaotist Selle lõigu joonistamine. YOYOZHOYOYO
  29. 29. Õpitud andmete kinnistamine O Värvige näited samade vastustega, nagu näidatud. O Täitke puuduvad numbrid. y t. .. : loenda t. ‚i1;lad: .$;5#; &% `* "ЁТ 1 1 6 | " . o °т4)т
  30. 30. Valige iga pildi jaoks oma kirje. Täitke puuduvad numbrid. Sh dzaza g a i. a+0=. : ; . 9 + t \u003d 9t g: ​​_; e-: na: dev: s ' 9.: \u003d: 9 s-zhv \u003d ko ja "jah + wx \u003d s + 7 \u003d 7 vanaema kootud niid tema lapselapsed, ükshaaval paar kummalegi. Mitu lapselast on vanaemal? Kirjutage üles: W 28
  31. 31. Kirjutage iga pildi juurde oma võrdsus. Millised numbrid on kaartidega suletud? Kirjuta see üles. Kirjutage igasse veergu veel kolm näidet. Arvuta. . _ Koos. Yos: 9-Yo9 \u003d [Yo1: Yo t.8-‚ / \u003d Yo Yo Yo yo17yo + B75 \u003d Yo 1 Yo Yo 858% Yo t 1 1Yo 7-%: h. Yo 5: + u003d Y:: YO Y+7=DO YO YO: ‚ . . . . . . . . ‹ › . . „‚ . . . . . . ‚ . . . t. ‚ 4 . . . . . . . ‚ . . . ‚ ‚ . . . . t
  32. 32. Täitke puuduvad numbrid ja + või - märk. . . . . . . t b. . . . t. . ‚ ‚ ‚ . . . . . . . . . Kirjutage iga pildi jaoks oma võrrand. $4?' "k`__›__`^" 'Y r _ _ ‚ . 'Th' koos r p o dg' d: "" d "ka" Ch" 7 '37- , Yo' ` 4/ (5 ) 3 +2a1+3%5-1a2+3 9 @ 2+2 6-1 1+4 3+1 Kirjuta piltide järgi lahtritesse vajalikud numbrid - C) Mitu õuna on kahel taldrikul?
  33. 33. PNSCHEPEEP PPPPNNNNPP 0 Näidake erinevate värvidega, kuidas saate numbri 4 erineval viisil saada. o (d o 4 ® oFo (EF 0) Mõõtke iga lõigu pikkus. P E] 'PIEPPPPPNCPPPPPPPPPPPPPPPP
  34. 34. Tingimused. Summa. 4 0 Tõmba alla võrdsused, milles a-+ terminid puuduvad. Arvuta. h--+ .4 Sh! Yeoyoung" a: nyeongpyonyoa: !E! süüdistamise eest. ja! |"k! d!p „„ pi ptspppppppp pini; _+. i 0 Kirjutage iga pildi võrrand üles. üks; dЁ'dChR "e: for d" "pF; ; tt SPPPP] GUM] 0 Värvige pliiatsid nii, et punane kriips karan-'4 oleks pikem kui sinine, kuid lühem kui roheline. : W cm; 1 pikimast pliiatsist: L cm. _ umbes. l ‹ h _ t d ‘d’ | 1 t t + t+ t- + +- A - ›-+-+ -+-#-r-+4-bt - “l -+ ‚- * „t. t "_ -‚/ +' "T" in -+-+-t-+ g 4. 7% b + `- -t 9 +--9- "-+-4 "lekked - 4 ja a c - # t-+- -+ 1z+p+‹ ' 1 1 t
  35. 35. Ülesanne Joonistage iga ülesande jaoks diagramm. Probleeme lahendama. 1) Kassil on 3 valget ja 2 musta kassipoega. Mitu kassipoega kassil on? o [JDDZH Yo‚ DT? YG 7 Y 1 Y ° 'y': TTTd 2) Karbis oli 8 kuubikut. Miša võttis karbist 2 kuubikut. Mitu kuubikut on kasti alles? tata; 7% t; haarem „yad gita: 1:2 y ' ja: 'yo-y 1 t = tayoayty' Näidake erinevate värvidega, kuidas saate numbri 5 erineval viisil saada. ode @@@@@ $Ъ®@®®@ Joonista kaks segmenti: üks 6 cm pikk, teine ​​2 cm lühem. . . . ‚ . . . . . . . . ‘‚ . ‚ . . . . . . . b. . ‚ . . . ‚ _ . . . . c. . . ‚ ‚ . .
  36. 36. Teave Iga skeemi jaoks koostage probleem ja lahendage see. 1) põhjus ERILINE: jõuavad-P 2 › pinii ‘ 13:13:13 õmmeldud O Täitke tingimus ja lahendage probleem: Yural olid Sh autod. Nad andsid talle veel 2 autot. Mitu autot Yural oli? PPCPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP 9 PyoPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP ShPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP R Dima -UPPPPPPPPPPPPPPP umbes Dima lõikas välja 2 lumehelvest ja Lena lõikas sama välja. Mitu lumehelvest lõikasid Dima ja Lena kokku? Joonistage skeem ja lahendage probleem. PPPPPPPPPPPPPPPPPYOYABYOMLPPPPPPPP O Ühendage punktid piki joonlauda, ​​et moodustada nelinurk ja kolmest lingist koosnev polüjoon. ALATES. . . oh
  37. 37. Sellest sai veel 2. Kuidas. me": Täitke tabelid. I+2=t; t:2+:2gz; ; ROHKEM Sellest sai 2 vähem. Kuidas. KA: shish. . . . ‹ - › t 35
  38. 38. O Mitu kala on igal järgmisel pildil rohkem kui eelmisel? Täitke lahtrid numbritega. ЁЁPP Ш PIPEIPPPITSEЁPPPЁPBPPP' O Millise reegli järgi joonised muutuvad? Täitke lahtrid numbritega. P P P EE O Värvige ruudud kahes värvitoonis, roheliseks ja kollaseks, nii et esimeses reas oleks 1 rohelist ruutu vähem kui kollaseid ja teises reas 3 rohkem rohelisi kui kollaseid.
  39. 39. O Leia kaks ülesannet. Tõmba ümber nende numbrid. Lahendage iga probleem. 1. Ühes pliiatsikarbis on 6 ja teises 2 pliiatsit. Mitu pintslit on kahes pliiatsikarbis? 2. Kimbus on 5 punast ja 2 sinist palli. Mitu punast ja sinist palli selles komplektis on? 3. Vend on 8-aastane ja õde vennast vanem. Kui vana su õde on? 4. Korvis oli 10 palli. Korvist võeti 2 palli. Mitu palli on korvi jäänud? 5. Suurel jäälaval on 6 pingviini ja väikesel 2. Mitu pingviini on suurel jäälaval? PPPPPPPPPPPPPPPPPPPTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsTsPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPSHISH IL P O Mõõtke ja võrrelge iga raudkangi lülide pikkusi PPP I PNI PPP- PPP PNI P y. W SM W CM R” W CM Wcm>Wcm Wcm>Wcm
  40. 40. Joonistage iga ülesande skeem. Probleeme lahendama. 1) Koljal oli 5 rubla. Ta ostis pliiatsi 3 r. Mitu rubla tal alles on? 2) Raiesmikul oli 4 jänest, aga neid oli veel 2. Mitu jänest oli lagendikul? shshshsh shshshsh “+030” 000000 o.9;-t3:= o s O o a a „.9-; I-_ % \u003d E_b E © 3 + 2 in-2 | 9-2e6-o @® 4 + 2 7-2 8-2 4 + 3 Värvige kõik nelinurgad punaseks. OOSCHS7<7<>
  41. 41. O Hommikul oli lillepeenras y y 9 a $ y.Õhtuks sai 3 vähem. Mitu tulpi seal on? Oraval oli see. . . . . . Neid on veel 3. Kui palju sellest on saanud? ППППППППЦПППЦПЦЙЁЯЪЁМЛППППППП " ЦК: ПЕЁПЦПЕЕЦЕЁПЦПЕЕПБИНП' С] ПППЦЦППЦЦППЦПЦППЦПЦЦППППП ПИПЕЫПЦПЪЗЕЦЕНППЦВПЕЩМЦП ПППППППППЦПЦПППППНППППППП ПЕЦЕНПНПИБЦЕЁЦППЕЕМЕПППП О Зачеркни лишнее число в ряду: 2, 4, б, 7, 8, 10. О Определи, на сколько сантиметров красный отрезок длиннее синего. На Ш см. О Разбей все фигуры kaheks rühmaks erinevate kriteeriumide alusel. Kirjutage iga juhtumi võrdsus. " _ o a sh! '-1 11: 11 111 Yo -. 0 * "C
  42. 42. О Valige iga pildi jaoks oma kirje. y F d t ’ a 1 . t d Yo paavian 00 dollarit. . A Igale korvile on kirjutatud, mitu õuna selles on. Ühendage joonised joonega, kuhu on joonistatud sama arv õunu r ‘r, ja kirjutage üles kaks õiget võrdsust.
  43. 43. . d ‚ ‚l- Youiyot --^< а- из»! Стало на 2 больше. Стало на 3 меньше. Сколько? Сколько? Сначала Коля сделал из бумаги Ш фонарика, а потом ещё 3. Дополни условие, поставь вопрос, реши задачу.
  44. 44,4 - ‚ . ‚ “. o. 1 koos o. . . b--. T t ' * t. ja kirjuta üles tõelised võrratused ja tõesed m+ võrratused, kasutades numbreid 7, 2, 5, 9 ja märke +, -, =, > ,<. т; пацан мамин ипипк ° ПЕПЕЛ] О Оля 6 кукол: т} Аня-на2больше:888%8888. „ т °"°’""‘° М"? пипипипдтитжппнд +т+ " Д: .Ш у О С одного куста сняли ё. т г „‚ Ё + с другого- 3. Сколько всего? $ т т Ь от О Какие числа закрыты карточками? Запиши. : „ О Оля старше Кати, а Катя старше Вики. За- крась карточку с именем девочки, которая „. т + ›ет_„‚+, + т 4-4 т + 1 т. + . + т 4 чтт. т т т ‘ т " т ‘ т т + . т т › ‹ т-4 + + 4тт« › - т т т т ‚ тч+„+„+ т 5 1 ` „ь т. - ч-ъ- „С; м» " „а „д- 4 4 ч; д. „дйштёе. 4т4-+-+- ` . . 4 старше ДВУХ других. ‚д, ‚к 4,.
  45. Millised numbrid on kaartidega suletud? Kirjuta see üles. Ühendage punktid segmentidega, nii et saate 3 kolmnurka. Mitu nelinurka on seal? W
  46. #48 ". " 0 Vaadake, kuidas joonised muutuvad vasakult - ". " paremale. Iga pildi jaoks koostage ja kirjutage üles ". | võrdsus. . PI Tõmba alla võrdsus, mida saab nimetada. .| üleliigne. PP! 8 П. ППИППШППШППЁ'. П. 'ППППППИППППЕП. 'ПЦПППППЦПИЦПЦП 'П. ' 'ПППППППППППППЦП. 'ППЦППП. 0 Начерти такой узор и продолжи его до конца строки. ПППНПППППППППППППНПЦПЦПППЦП ПЙППППШПППППППЦППЦПЦЦЦППЦЦП ПППППППППППЦЦППППЦЦЦПЦЦПП ПВЙПППБЙНПППЦЦПНПЦП ППППППППППППЦЦПЦППП
  47. 49. O Jälgi, kuidas joonised muutuvad vasakult paremale. Iga pildi jaoks koostage ja kirjutage üles "-" võrdsus. |-| Võrrelge võrdsusi ja rõhutage, ET NEND ON SARNANE. o Millisest kahest osast saab teha kolmnurga, mis on joonistatud paremale? Värv O Määrake reegel, mille järgi koostatakse iga geomeetriliste kujundite rida. Joonistage puuduvad kujundid. 555356 ;!; ppppnpp; d;; !;; ;
  48. 50. Poisid tegid Yo ja tüdrukud 2 lumememme. Mitu lumememme tegid poisid ja tüdrukud kokku? rt; g t e t t tat T Tet / ‘ a-t. ‚Az ha Kas Petyal oli r? !) t’ 25,1 as’ h / w. Ta andis vennale 3 kommi. Kui palju maiustusi on Petjal alles? Millised numbrid on kaartidega suletud? Kirjuta see üles. sa v-dzgt ё t: t= i ‚tёtsʹta= y% + t3=t dgt+gt= l dat-e 6:4": r= tsh: juba t-v; g Ed) - 7 \u003d E d a + ’= t; 9;. . : :3+:3=‘ t dt-tz- ; t... E t t tst. t t": t t
  49. 51. t t tt; ;*`: s ' - 'pagan, t: t' ----tt -- ‚r ‚ ` h. "'r' › ; L
  50. 52. y „dn O alates Moro M. I. jt. Matemaatika. 1. klass - Õpik - Elektroonilise meedia õpiku lisad Töötöö - Kontrolltöö - Matemaatika käsiraamat ja kujundatud-jugapuu - Käsiraamat For 'gsh. siis armastab nggsmapnsu - › tisgolttchsskn’ soovitused - Uspntts praktika - Cotttroitttts rpbstgt. t h! klassid - zttatsmptikp. Tööprogrammid. t yut yushsst Sait “Algkool- / lasketiir. °//1-4.arvan. gi 1 $ vn 978- -o9-o2b27-7 ‘9 785090 Yo pgosvvshvniv i3LA "t" 1g-. ‹_: tgt1t 266277 Yo

02.02.15
11. klass
Poposheva A. Yu.
"Inimene saab oma võimeid ära tunda ainult siis, kui proovib neid rakendada." Seneca noorem.
Tunni teema: Antiderivatiivne ja määramatu integraal.
Tunni eesmärk: teadmiste ja üldhariduslike oskuste kujundamine tüüpiliste, ligikaudsete ja mitmetasandiliste ülesannete süsteemi kaudu.
Tunni eesmärgid:
Hariduslik: kujundada ja kinnistada antiderivaadi mõistet, leida erineva tasemega antiderivatiivseid funktsioone.
Arendav: arendada õpilaste vaimset aktiivsust, lähtudes analüüsi, võrdlemise, üldistamise, süstematiseerimise operatsioonidest.
Hariduslik: kujundada õpilaste maailmavaadet, kasvatada vastutust tulemuse eest, edutunnet.
Tunni tüüp: uue materjali õppimine.
Õppevahendid: epigraaf, jaotusmaterjal.
Eeldatavad õpitulemused: õpilane peab
Tea:
tuletise määratlus
antiderivaat on määratletud mitmetähenduslikult.
Suuda:
leida antiderivatiivseid funktsioone kõige lihtsamatel juhtudel
kontrollige, kas teatud ajaintervalli funktsiooni jaoks on antiderivaat.
Tundide ajal
I. Korraldamise moment: Tere! Istu maha. Kes puudub?
1. Teema sõnum, tunni eesmärk, ülesanded ja õppetegevuse motivatsioon.
Kirjutustahvlil:
*** Tuletis – “toodab” uue funktsiooni. Primitiivne – esmane pilt.
2. Teadmiste aktualiseerimine, teadmiste süstematiseerimine võrdluses.
Diferentseerimine-tuletise leidmine.
Integreerimine on funktsiooni taastamine antud tuletise abil.
Uute tegelaste tutvustus:
* suulised harjutused: punktide asemele panna mõni võrdsust rahuldav funktsioon (vt ettekannet) -individuaalne töö.
(sel ajal kirjutab 1 õpilane tahvlile eristusvalemeid, 2 õpilast - eristamise reegleid).
enesekontrolli teevad õpilased.(individuaalne töö)
õpilaste teadmiste täiendamine.
3. Uue materjali õppimine.
A) Pöördtehted matemaatikas.
Õpetaja: matemaatikas on matemaatikas 2 vastastikku pöördtehtet. Heidame pilgu võrdlusele.
SIRGE.
TAGURPIDI.

* ruudustamist.
* väljavõtmine ruutjuurest.

*nurga siinus.
* nurga arcsinus.

* eristumine.
*integratsioon.

B) Pöördtehted füüsikas.
Mehaanika osas käsitletakse kahte vastastikku vastupidist probleemi. Kiiruse leidmine materiaalse punkti etteantud liikumisvõrrandi järgi (funktsiooni tuletise leidmine) ja liikumistrajektoori võrrandi leidmine teadaoleva kiiruse valemi abil.
Näide 1 lk 140 - töö õpikuga (individuaaltöö).
Antud funktsiooni suhtes tuletise leidmise protsessi nimetatakse diferentseerimiseks ja pöördtehet, st antud tuletise suhtes funktsiooni leidmise protsessi nimetatakse integreerimiseks.
C) Tutvustatakse antiderivaadi määratlust.
töötage õpikuga: lugege definitsiooni, proovige meelde jätta, öelge definitsioon paarikaupa. (paaristöö)
Õpetaja: selleks, et ülesanne muutuks konkreetsemaks, peame fikseerima lähteolukorra.
Ülesanded ürgse leidmise oskuse kujundamiseks - töö rühmades. (vaata esitlust)
Ülesanded võime kujundamiseks tõestada, et antiderivaat on antud intervalli funktsiooni jaoks - paaristöö. (vaata ettekannet)
4. Esmane õpitu mõistmine ja rakendamine.
Näited lahendustega "Leia viga" - individuaalne töö.(Vaata ettekannet)
***sooritage ristkontroll.
Järeldus: nende ülesannete täitmisel on lihtne märgata, et antiderivaat määratakse mitmetähenduslikult.
5. Kodutööde seadmine
Lugege läbi selgitav tekst 4. peatüki lõige 20, jätke meelde definitsioon 1. primitiivne, lahendage nr 20.1 -20.5 (c, d) - kõigile kohustuslik ülesanne Nr 20.6 (b), 20.7 (c, d), 20.8 ( b), 20,9 (b) – 4 valikut.
6. Õppetunni kokkuvõtte tegemine.
Frontaalküsitluse käigus tehakse koos õpilastega tunni tulemused kokku, uue materjali mõiste teadlik mõistmine võib olla emotikonide näol.
sai kõigest aru, sai kõigega hakkama.
osaliselt ei saanud aru (a), ei jõudnud kõike teha.
7. Reserve ülesanded.
Eelpool väljapakutud ülesannete ennetähtaegsel täitmisel terve klassi poolt, on kõige ettevalmistatumate õpilaste tööhõive ja arengu tagamiseks kavas kasutada ka ülesandeid nr 20.6 (a), 20.7 (a), 20.9 (a)

Joonis 4


Lisatud failid

Teema: märgid >,< , =.

Eesmärk: tutvustada märke >,< , =; научить выполнять записи с этими знаками.

Varustus: numbrite fänn, numbrilint, märkidega kaardid\u003e,< , =, магнитная доска (у каждого ученика).

Tundide ajal

    Org. hetk

Kontrollige tunniks valmisolekut.

    Sõnaline loendamine.

a) - loendage 2 kuni 7; 5 kuni 1; 4 kuni 8; 9-st 5-ni.

b) - nimetage arvu 5, 2, 6, 8, 4 naabrid.

sisse) Numbrifänniga töötamine:

Näidake, milline arv järgneb loendamisel numbrile 7, 4, 2, 8, 5.

Näidake, milline arv on enne numbrit 9, 4, 2, 8, 3, 7.

Mis on arv 2 ja 4 vahel? 5 ja 7? 8 ja 10?

d) Ülesanded salmis. (Näita vastust numbrite fännil)

Siil kõndis läbi metsa
Lõunaks leiti seeni:
Kaks - kase all,
Üks - haavas,
Kui palju neid tuleb
Punutud korvis?

Kolm kollase silmaga karikakrat,

Kaks rõõmsat rukkilille

Lapsed anti emale.

Kui palju lilli on kimbus?

Viis kutsikat mängisid jalgpalli

Ühele helistati koju.
Ta vaatab aknast välja ja mõtleb:
Kui paljud praegu mängivad?

e) Arvude koosseis.

Me elame majades.

1

1

2

1

2

3

1

2

3

4

    Tunni teema seadmine ja eesmärkide seadmine.

    Töö magnettahvliga

Joonista kolm ringi.

Joonistage alla kaks ristkülikut.

Millised arvud on rohkem?

Miks on rohkem ringe? (neil polnud paari).

Seal oli 3 ringi ja 2 ristkülikut.

Niisiis, milline arv on suurem kui 3 või 2?

Matemaatikas on see kirjutatud nii:

3>2

Mis on väiksem kui 2 või 3?

Kirjutame nii:

2 < 3

Matemaatikas kirjutatakse sõnad rohkem / vähem tavaliselt erimärkide abil.

Tänases tunnis õpime neid märke üles kirjutama.

    Fizminutka.

(rõõmus muusika mängib vaikselt)

Päike tõstab meid laadima,

Tõstame korra käsu peale käed,

Ja meie kohal kahiseb lehestik rõõmsalt,

Kahe käsu peale langetame käed.

Koguge korvi marju, seeni -

Toetume koos käsule kolm.

Neljale ja viiele

Me hüppame koos.

Noh, kuuenda käsu peale

Kõik istuvad vaikselt oma laua taga!

    Töötage tunni teemaga.

    Esitöö.

    Kuidas need märgid välja näevad? (Laste vastused).

    Rohkem märke näeb välja nagu linnunokk. See lind on väga ahne. Ta avab alati oma noka suuremale arvule.

    Töö magnettahvliga.

Kirjutage rohkem märki.

Kirjutage vähem kui märk.

Kui vasak ja parem osa on võrdsed, pange "võrdsuse" märk. Oleme selle märgiga juba tuttavad.

3. Töö õpiku kallal.

Ava oma õpik leheküljele 46. Mis on ülaosas olevate märkide nimed? (suurem kui, väiksem kui, võrdne).

Loeme, mida tunnis teeme (Hästi loetav õpilane loeb).

Vaadake ülemist vasakpoolset pilti. Mida sa siin näed? (2 rohelist ruutu ja 3 sinist ringi).

Mida veel? (sinised ringid).

Kuidas see salvestati?

3>2

Mis on vähem? (Rohelised ruudud).

Kuidas see salvestati?

2<3

Vaata keskmist pilti. Milliseid kujundeid näete? (4 punast ja 5 kollast kolmnurka).

Mida veel? (kollased kolmnurgad).

Kuidas see salvestati?

5>4

Mis on vähem? (punased kolmnurgad).

Kuidas see salvestati?

4< 5

Vaadake ülemist paremat pilti. Mida sa seal näed?

(5 lillat ja 5 rohelist ringi).

Mida saab öelda lillade ja roheliste ringide arvu kohta.

(Neid on sama number)

Loe sissekannet.

5=5.

Millist märki kirjutamiseks kasutati?

(.)

Vaata pilti lindudega. Kirjutage lugu üles.

(Seal oli 3 lindu, veel 1 lendas sisse. Seal oli 4 lindu.)

Kas linde on rohkem või vähem? (veel)

Loe sissekannet.

4> 3 (neli on suurem kui kolm).

Märkige teine ​​pilt üles.

(Oli 4 lindu. 1 lind lendas minema. 3 lindu jäi.)

Kas linde on rohkem või vähem? (Vähem).

Loe sissekannet. (Kolm on vähem kui neli).

    Õpitud materjali koondamine

    Töö vihikus trükitud alusel.

- Avage märkmik leheküljele 18.

- Lugege esimest ülesannet. Salvestage aeg ise.

Eesmine kontroll.

Vaadake allolevaid märke.

Mis on esimese märgi nimi? (Veel).

Vaadake siniste noolte suunda.

Tee ring ümber ja kirjuta see märk rea lõppu.

Mis on teise tegelase nimi? (Vähem).

Vaata nooli. Vaatame, kuidas see märk on kirjutatud.

Tee ring ümber ja kirjuta vähem kui märk rea lõppu.

Vaata pilti pallidega. Mitu rohelist palli? (3).

Sisestage tühja lahtrisse number 3.

Mitu roosat palli? (5).

Sisestage tühja lahtrisse number 5.

Milliseid palle on rohkem? (roosa).

Täida lüngad:

Rohkem roosasid palle kui rohelisi.

Tee märge.

5>3

Milliseid palle on vähem? (Rohelised).

Täida lüngad:

Rohelisi palle on vähem kui roosasid.

Kuidas seda kirja panna?

3< 5

    Õppetunni kokkuvõte.

Milliseid märke me täna kohtasime?

Näita rohkem märki.

Näita vähem kui märki.

Selles õppetükis kasutasin järgmisi kaasaegseid haridustehnoloogiaid:

    Tervist säästev (tunni ülesehitamine, võttes arvesse laste sooritust, visuaalsete abivahendite kasutamist, soodsat emotsionaalset meeleolu);

Sarnased postitused